Kas ir #BEACTIVEDAY?

#BEACTIVEDAY ir Eiropas mēroga kampaņa, kas katru gadu norisinās 23. septembrī, 22 valstīs. Tā ir mārketinga kampaņa, kas izceļ fitnesa un fizisko aktivitāšu nozīmi ikdienā, organizējot bezmaksas aktīva dzīvesveida pasākumus, kas norisinās sporta un fitnesa klubos, sporta organizācijās, fitnesa studijās, parkos, pilsētu pasākumos, ielās, mācību iestādēs, un kur cilvēki tiek mudināti pievērsties aktīvākam dzīvesveidam. #BEACTIVEDAY ir daļa no Eiropas Komisijas organizētās Eiropas sporta nedēļas, un ir pamata vēstījums kustībai #BEACTIVE.

Vairāk par #BEACTIVEDAY >>

Kad notiek #BEACTIVEDAY?

Katru gadu 23. septembrī, atklājot Eiropas sporta nedēļu, kas notiek laika posmā no 23.-30. septembrim.

Kas vada #BEACTIVEDAY?

#BEACTIVE DAY organizē fiziskās iniciatīvas organizācija EuropeActive, ciešā sadarbībā ar nacionālajiem asociācijas partneriem. Latvijā EuropeActive nacionālais partneris ir Latvijas Veselības un Fitnesa asociācija.

Kā piedalīties #BEACTIVEDAY kampaņā savā valstī?

EuropeActive ir izstrādājusi vadlīniju un rīku kopumu, kas palīdzēs īstenot kampaņu #BEACTIVEDAY. Jūs varat piekļūt materiāliem Latvijas Veselības un Fitnesa asociācijas mājaslapā balticfitness.lv/beactive-day-2023

Ar ko es varu sazināties, ja man ir jautājumi par #BEACTIVEDAY?

Ja jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai komentāri par #BEACTIVEDAY kampaņu, lūdzu, sazinieties ar EuropeActive nacionālo partneri beactive@balticfitness.lv

Kāpēc piedalīties #BEACTIVEDAY?

#BEACTIVEDAY koncepcijas pamatā ir valsts mēroga fitnesa diena un tās rīkotās kampaņas, kas ir veiksmīgi aizvadītas daudzās Eiropas valstīs, un tas parāda, ka šis ir lielisks veids, kā piesaistīt arvien jaunus klientus dažādās mērķa grupās.

Sports
Prieks
Veselība
Kopābūšana
MŪS ATBALSTA:
Toogether logoAriseHealth logoOE logo2020INC logoEphicient logoThe Paak logoToogether logoToogether logoToogether logo

Kontakti

Gints Kuzņecovs, LVFA valdes priekšsēdētājs

Kontakti